Box
flow-image

Box and ECM: Kluczowe integracje, które napędzają transformację cyfrową

Ten zasób został opublikowany przez Box

Box and ECM: Kluczowe integracje, które napędzają transformację cyfrową Starsze rozwiązania ECM po prostu nie nadążają za dzisiejszym sposobem, w jaki wykonujesz swoją pracę. Praca jest bardziej mobilna, bardziej zespołowa, bardziej zwinna. Procesy biznesowe muszą być inteligentne. A oczekiwania klientów nigdy nie przestają rosnąć. Na szczęście rozwiązania ECM oparte na chmurze stają na wysokości zadania. Nasz nowy e-book — Box i ECM: Kluczowe integracje, które napędzają transformację cyfrową, szczegółowo opisuje, w jaki sposób zarządzanie treścią w chmurze zapewnia bezpieczeństwo tradycyjnego systemu ECM przy jednoczesnej użyteczności, mobilności i łatwości obsługi, których oczekują dziś klienci i użytkownicy. Pobierz ten e-book już teraz, aby dowiedzieć się: W jaki sposób zarządzanie treścią w chmurze maksymalizuje wartość wszystkich treści w całym cyklu ich życia. W jaki sposób integracje Box z najlepszymi dostawcami mogą pomóc w modernizacji strategii zarządzania treścią w przedsiębiorstwie. W jaki sposób integracje Box ujednolicają cztery kluczowe procesy ECM, od cyfrowego przechwytywania treści do wykorzystania sztucznej inteligencji w celu uzyskania wglądu Pobierz teraz.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP, Chmura, Pracownicy, Szkolenie, Miejsce pracy, Środowisko, Księgowość, CRM, Planowanie zasobów przedsiębiorstwa