DocuSign
flow-image

Stan podpisu elektronicznego

Ten zasób został opublikowany przez DocuSign

Współczesne organizacje nie mogą już dłużej czekać z przeprowadzeniem transformacji cyfrowej. Zastąpienie przestarzałych, ręcznych czynności w obiegu dokumentów nie jest już po prostu przyjemne, ale wręcz konieczne, aby utrzymać się na rynku. W tym celu współcześni innowatorzy rozszerzają zakres zastosowania podpisu elektronicznego, aby zapewnić możliwość prowadzenia interesów z niemal każdego miejsca i o każdej porze.W niniejszym raporcie, DocuSign analizuje sposób, w jaki e-podpis pomaga dzisiejszym firmom dostosować się do nowych wyzwań współczesnego krajobrazu biznesowego. Zobaczysz, że funkcje takie jak masowe wysyłanie, weryfikacja tożsamości i zdalny notariusz są coraz częściej wykorzystywane, aby sprostać najpilniejszym wyzwaniom biznesowym. Zapoznasz się również z historiami czołowych firm, które już wykorzystały e-podpis do rozwiązania największych współczesnych problemów.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Rozwiązania zabezpieczające, Trendy technologiczne, Rozwiązania technologiczne, Sieci i Łączność, Produkty IT i Recenzje, Usługi IT, Planowanie i zarządzanie IT, Planowanie zasobów przedsiębiorstwa, Big Data