NetSuite
flow-image

Przyszłość finansów jest w rękach dyrektora finansowego

Ten zasób został opublikowany przez NetSuite

Współczesny dyrektor finansowy musi nadążać za zmianami — proces, który określa się mianem stawania się „strategicznym partnerem biznesowym“ — i jednocześnie wypełniać swoje podstawowe obowiązki. Czasami jednak trudno jest skupić się na tym, by stać się strategicznym partnerem biznesowym, a jednocześnie robić wszystkie inne rzeczy.Dyrektorzy finansowi mogą sobie z tym poradzić, tworząc elastyczną infrastrukturę, która reaguje na stale zmieniające się środowisko. Potrzebują w tym celu platformy, która nie będzie kompromisem między skalowalnością a kontrolą. Procesy i możliwości związane z zarządzaniem, ryzykiem i zgodnością (GRC) muszą być wbudowane w podstawowe oprogramowanie ERP, infrastrukturę IT i kulturę organizacji biznesowej. Skuteczny system GRC musi ewoluować wraz ze zmieniającymi się wymaganiami. Pobierz już teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Sprawozdania finansowe, ERP, Chmura, Przychody, Prognozowanie, Środowisko, Księgowość, Uznawanie przychodów