Proofpoint
flow-image

Przewodnik po tworzeniu programu zarządzania zagrożeniami związanymi z wykorzystaniem informacji poufnych przez osoby z wnętrza organizacji

Ten zasób został opublikowany przez Proofpoint

Zagrożenia związane z wykorzystaniem informacji poufnych przez osoby z wnętrza organizacji stanowią obecnie jedną z najszybciej rozwijających się kategorii ryzyka w organizacjach.Firmy od dawna zdają sobie sprawę z problemu zagrożeń związanych z wykorzystaniem informacji poufnych przez osoby z wnętrza organizacji. Jednak tylko nieliczni przeznaczają na to zasoby lub uwagę kierownictwa, które są niezbędne do rzeczywistego zmniejszenia ryzyka. Inni mogą być gotowi do podjęcia takiego zobowiązania, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Niezależnie od tego, na jakim etapie podróży się znajdujesz, służymy Ci pomocą.W niniejszym e-booku, w kroku 2, wyjaśniamy, co jest potrzebne do stworzenia programu zarządzania zagrożeniami wewnętrznymi (ITMP), jak mierzyć sukces w tym aspekcie i jakie są najlepsze praktyki w zakresie skalowania od początkowej zdolności operacyjnej do pełnego i solidnego ITMP.Z tego e-booka dowiesz się: Czym jest program zarządzania zagrożeniami wewnętrznymi, Jak stworzyć, uruchomić i skalować program ITM, Jak zrównoważyć kwestie prawne, ochronę prywatności i kulturę, Jak zmierzyć ROI i zdefiniować sukces.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP, Chmura, Przychody, Pracownicy, Szkolenie