Qlik®
flow-image

Coś więcej niż rozgłos: Jak zyskać prawdziwą wartość z AI w analizie danych

Ten zasób został opublikowany przez Qlik®

Sztuczna inteligencja coraz częściej pojawia się w produktach, z których korzystamy oraz w czynnościach, w które się angażujemy — od wykorzystywanych do wykonywania pracy aplikacji po kształtowanie doświadczeń naszych klientów. Nadzieje są duże. Obietnice są niemal wygórowane. Zaś potencjał jest ogromny. Ale dzisiejsza rzeczywistość rysuje się w znacznie bledszych barwach. W przypadku typowego podejścia „czarnej skrzynki“ rozczarowanie jest powszechne.Nie musi tak być — przynajmniej nie w dziedzinie analityki danych.Jaki jest klucz do sukcesu sztucznej inteligencji w analityce? Augmented Intelligence (inteligencja rozszerzona) — podejście łączące najlepszą inteligencję maszynową i ludzką intuicję w celu przyspieszenia czasu do poznania i zrozumienia stanu rzeczy, przedstawienia nowych i nieoczekiwanych odkryć oraz zwiększenia umiejętności wykorzystywania danych przez użytkowników na dowolnym stanowisku i na dowolnym poziomie umiejętności.Pobierz Coś więcej niż rozgłos: Jak zyskać prawdziwą wartość z AI w analizie danych, aby dowiedzieć się: W jaki sposób rozgłos wokół AI wyprzedza dzisiejszą rzeczywistość, Jaka jest wartość podejścia opartego na rozszerzonej inteligencji, Jakie są kluczowe aspekty do wzięcia pod uwagę podczas oceny AI w analityce.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie ERP, Chmura, Technologia finansowa, Oprogramowanie księgowe, Zobowiązania finansowe, Lista płac, Przychody, Wydatki, Budżetowanie, Prognozowanie, Miejsce pracy, Środowisko