ServiceNow
flow-image

Nauka z podręcznika platform o niskim udziale kodowania

Ten zasób został opublikowany przez ServiceNow

Wykorzystanie platform o niskim udziale kodowania jest bliskie punktu zwrotnego— prawie połowa przedsiębiorstw na świecie wdrożyła je w taki czy inny sposób. Cztery na 10 dużych firm prowadzi bieżące inicjatywy w zakresie automatyzacji procesów, których celem jest usprawnienie przepływów pracy, zwiększenie innowacyjności i obniżenie kosztów — czyli kwestie, które praktycznie wszystkie projekty o niskim udziale kodowania mają na celu rozwiązać., Osoby wykorzystujące środowiska o niskim udziale kodowania twierdzą, że mogą tworzyć aplikacje ponad 2,5 raza szybciej niż przy użyciu standardowych procesów rozwoju rozwiązań z zakresu IT, co pokazuje, jak technologia ta wspiera zarówno pracowników IT pracujących samodzielnie, jak i tych współpracujących z grupami biznesowymi., 80% firm, które wdrożyły platformy o niskim udziale kodowania twierdzi, że doskonale spełniają one potrzeby klientów, choć sceptycy pozostają nieprzekonani, a opór pracowników wobec zmian pozostaje przeszkodą., w ponad połowie dużych firm działy informatyczne zachęcają do tworzenia „programistów-obywateli“, pozwalając stronie biznesowej przedsiębiorstwa na korzystanie z platform o niskim udziale kodowania na przejęcie odpowiedzialności za tworzenie innowacyjnych i krytycznych dla biznesu aplikacji, które przekształcają procesy., W 58% przypadków działy IT zapewniają wskazówki dotyczące narzędzi i platform, z których mogą korzystać programiści-amatorzy. Największe sukcesy osiąga się wtedy, gdy działy informatyczne wyznaczają barierę i współpracują z daną organizacją biznesową nad wspólnym opracowaniem produktu. Czytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Przetwarzanie w chmurze, Produkcja, Audyty, ERP, Usługi finansowe, Pracownicy, Rekrutacja, Miejsce pracy