UNIT 4
flow-image

2021 Wskaźnik porównawczy dojrzałości usług profesjonalnych

Ten zasób został opublikowany przez UNIT 4

Service Performance Insight (SPI), LLC jest globalną organizacją badawczą, konsultingową i szkoleniową, której celem jest pomaganie organizacjom świadczącym usługi profesjonalne (PSO) w osiąganiu znacznej poprawy wydajności i zysków. W 2007 r. SPI opracowała Model Dojrzałości PS stanowiący ramy planowania strategicznego i zarządzania. Jest to obecnie czołowe w branży narzędzie doskonalenia wyników, wykorzystywane przez ponad 35 000 organizacji zorientowanych na usługi i projekty do wyznaczania drogi ku zapewnieniu doskonałości obsługi.Głównym założeniem modelu PS jest to, że PSO osiągają powodzenie dzięki optymalizacji pięciu filarów wydajności usługi:  Przywództwo,  Relacje z klientami,  Talent (dawniej Human Capital Alignment),  Realizacja usługi, Finanse i operacje Service Performance Insight dostarcza klientom i odbiorcom branżowym świadomie skonstruowaną i możliwą do wykorzystania perspektywę strony trzeciej. Nasze badania rynku i raporty tworzą kontekst, w którym zarówno kupujący, jak i sprzedający rozwiązania oparte na technologiach informatycznych maksymalizują efektywność rozwoju, wyboru, wdrażania i użytkowania tychże rozwiązań.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Finanse i rachunkowość, Przetwarzanie w chmurze, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Produkcja, Zarządzanie projektem, Sprawozdania finansowe, ERP, Chmura, Trendy technologiczne, Ubezpieczenia, Lista płac, Przychody, Wydatki, Budżetowanie, Prognozowanie, Pracownicy, Szkolenie, Rekrutacja, Praca, Spotkania, Miejsce pracy, Środowisko, Księgowość, Uznawanie przychodów, Podatki, CRM, Usługi IT, Planowanie zasobów przedsiębiorstwa