UNIT 4
flow-image

Nowa przyszłość usług profesjonalnych

Ten zasób został opublikowany przez UNIT 4

Co organizacje świadczące usługi profesjonalne mogą i powinny zrobić już teraz, aby zbudować most do nowej przyszłości w warunkach po pandemii COVID-19? Niniejszy raport szczegółowo omawia to zagadnienie, analizując, w jaki sposób firmy świadczące usługi profesjonalne mogą ewoluować, aby stać się szczuplejsze, zdrowsze i bardziej innowacyjne, aby zachować gotowość na wzrost w roku 2021 i w latach kolejnych.Raport analizuje kluczowe tematy związane z transformacją branży usług profesjonalnych, od technologii i zarządzania talentami po budżetowanie i kluczowe nowe modele biznesowe, nakreśla trendy rozwojowe i sugeruje strategie rozwoju w warunkach gospodarki post-pandemicznej.Czytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Zarządzanie projektem, ERP, Przychody, Budżetowanie, Pracownicy, Szkolenie, Rekrutacja, Spotkania, Miejsce pracy, Środowisko, Księgowość