webexpenses
flow-image

Jak wybrać i wdrożyć system zarządzania wydatkami

Ten zasób został opublikowany przez webexpenses

Sposób zarządzania wydatkami służbowymi naszych pracowników uległ przemianie. Organizacje nie są już uzależnione od starych procesów zarządzania opartych na dokumentach papierowych — powolnych, kosztownych i nieefektywnych. Obecnie dysponujemy nową generacją narzędzi cyfrowych, które pozwalają naszym zespołom finansowym na łatwe przetwarzanie, zarządzanie i kontrolowanie wydatków poniesionych przez pracowników. Dzięki przejściu na System Zarządzania Wydatkami (EMS) organizacje są w stanie znacznie obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i poprawić zgodność z przepisami. Celem tego przewodnika jest stawienie czoła temu wyzwaniu — przedstawienie prostych i sensownych wskazówek pozwalających na wykonanie tego ruchu.  

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Rozwiązania zabezpieczające, Trendy technologiczne, Usługi finansowe, Renty dożywotnie, Bankowość komercyjna, Kredyty komercyjne, Ubezpieczenia, Emerytury i renty, Papiery wartościowe i inwestycje, Rozwiązania technologiczne, Sieci i Łączność, Produkty IT i Recenzje, Usługi IT, Planowanie i zarządzanie IT, Planowanie zasobów przedsiębiorstwa, Big Data