Zscaler
flow-image

Zscaler Private Access jako alternatywa dla VPN

Ten zasób został opublikowany przez Zscaler

Od prawie 30 lat przedsiębiorstwa polegają na sieci VPN umożliwiającej zdalny dostęp, aby połączyć użytkowników zdalnych z wewnętrzną siecią LAN organizacji. Zmienił się jednak sposób pracy użytkowników. Mogą oni teraz korzystać z chmury, aby łączyć się z dowolną aplikacją, na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca — bez konieczności korzystania z VPN.Żyjemy obecnie w świecie chmury i mobilności, a mimo to wiele organizacji nadal stara się zapewnić bezpieczny zdalny dostęp do aplikacji za pomocą rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego, takich jak VPN. Nadszedł czas, aby przyjąć nowoczesne, skalowalne podejście — takie, które umożliwia bezpieczny zdalny dostęp do prywatnych aplikacji w chmurze i centrum danych.W tej skróconej informacji o rozwiązaniu wyjaśniono, dlaczego warto rozważyć alternatywę dla sieci VPN, również umożliwiającej zdalny dostęp.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Finanse i rachunkowość, Przetwarzanie w chmurze, Oprogramowanie kadrowo-płacowe, Oprogramowanie księgowe dla małych firm, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Produkcja, iXBRL, Zarządzanie dokumentacją, Zarządzanie projektem, Audyty, Sprawozdania finansowe, Zgodność z Sarbanes Oxley, ERP, Chmura ERP, Chmura, Bezpieczeństwo chmury, Pracownicy, Środowisko