Zscaler
flow-image

4 główne pułapki, których należy unikać podczas wdrażania usługi Office 365

Ten zasób został opublikowany przez Zscaler

Nie da się ukryć, że pakiet Office 365 to poważna sprawa. Jest to ważny element strategii inteligentnej chmury firmy Microsoft. Ma wielkie rozmiary, jeśli chodzi o bazę użytkowników. I ma ogromny wpływ na sieć. W pełni wdrożony pakiet Office 365 szybko stanie się największym konsumentem przepustowości i pogromcą zapór sieciowych.Usługa Office 365 nie jest podobna do żadnej innej aplikacji SaaS i nawet przy starannym planowaniu trzeba przyznać, że jej wdrożenie nie zawsze przebiega bezproblemowo. Aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu, w niniejszym oficjalnym biuletynie informacyjnym zebrano przegląd najczęstszych pułapek, jakie firmy popełniają przed wdrożeniem, a także to, co możesz zrobić, aby ich uniknąć.Pobierz ten oficjalny biuletyn informacyjny, aby dowiedzieć się więcej. 

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Finanse i rachunkowość, Przetwarzanie w chmurze, Oprogramowanie kadrowo-płacowe, Oprogramowanie księgowe dla małych firm, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Produkcja, iXBRL, Zarządzanie dokumentacją, Zarządzanie projektem, Audyty, Sprawozdania finansowe, Zgodność z Sarbanes Oxley, ERP, Chmura ERP, Chmura